Світлодіодна LED фара AutoSide AS-50/SQ/F/S-3E5D 5D лінза 50 Вт (ближнього світла з СТГ + ДХО)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки1
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Світлодіодна Лед фара з 5D лінзою 50 Вт (ближнє світло з СТГ + ДХО)
Світлодіодні протитуманні фари, додаткові фари активно використовуються в різних видах транспорту. Лед обладнання підходить як для вантажних, так і легкових автомобілів, а також застосовується в спецтехніці. Якісна оптика у вигляді ближнього світла або ДХО сприяє безпеці і виділяє транспортний засіб у потоці вночі. У цієї категорії пропонується придбати прямокутні конструкції і обладнання з СТГ (светотненевая кордон), потужністю 50W (Ват) і напругою від 12 до 24V і вище.
Особливості світлодіодним Лед фари з 5Д лінзою
В категорії інтернет магазину представлені нові led прилади, які оснащені 5D лінзою. Завдяки цьому додатком фара стає більш модифікованої, знаходить унікальний зовнішній вигляд, і головне – гарантує якісне освітлення. Обладнання підходить для різної техніки: від тракторів до водного транспорту і моноблоків. Лед фари ближнього світла з СТГ і ДХО володіють рядом переваг:
- Доступність з погляду цінової політики.
- Стійкість до впливів зовнішніх факторів, погодних умов і перепадів температури.
- Гарантія від виробника терміном на один рік.
- Універсальність і легкість в плані монтажу.
- Тривалий термін служби і підвищений рівень яскравості (без засліплення зустрічного транспорту).
Купівля світлодіодних приладів для техніки на сайті
Купити світлодіодну Лед фару з 5д лінзою від виробника рекомендує інтернет магазин Autoside. На сайті представлений великий вибір якісного обладнання для освітлення дороги, що значно підвищує рівень безпеки для водіїв. Щоб зробити замовлення досить додати товар у кошик або зв'язатися з менеджером у зручному форматі онлайн або по телефону.
Основні місця використання фар:
- Трактор (як основний і додатковий світло так і робочий для освітлення робочих органів);
- Автомобіль (додаткове світло, задній хід);
- Причіп (задній хід);
- Комбайн (світло для жатки, бункера і кабіни);
- Евакуатор (дод світло, ззаду на кабіну для освітлення лебідки і техніки);
- Екскаватор встановлюють на стрілу, рукоять і кабіну);
- Автокран (освітлення стріли, кабіни водія і оператора);
- Фронтальний навантажувач;
- Квадроцикл;
- Мотоблок;
- Спецтехніка;
| Місце встановлення | Штатні, Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Протитуманне, Світлотіновий кордон (СТГ), ДХВ (DRL) |
| З лінзами | Так |
| Промінь світла | Широкий промінь (Flood) |
| Тип техніки | Легковий, Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Мотоцикл, Квадроцикл, Спецтехніка, Водний транспорт, Мотоблок, Фура, Позашляховик, Автобус, Мінітрактор |
| Потужність | 50 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 12 В, 24 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP68 |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Висота | 110 мм |
| Температура світла К | 5700K |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
| Виробник | AutoSide |
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)


































