Світлодіодна LED фара AutoSide AS-30W-CIR-3E 30 Вт (СТГ + ДХО)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки1
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Кругла світлодіодна LED фара AutoSide 30 Вт
Коли автомобілістам недостатньо потужності освітлення авто, на допомогу приходять led фари додаткового ближнього світла. Вони збільшують якість і площа освітлення, що робить подорож безпечніше і комфортніше. Якщо ви перебуваєте в пошуку компактними і надійними фари додаткового кріплення, пропонуємо розглянути світлодіодне LED фару AS-30W-CIR-3E 30 Вт (СТГ + ДХО) польського виробника AutoSide.
Її можна використовувати на будь-якому виді транспорту, наприклад:
- автомобілі;
- тракторі;
- комбайні;
- минитракторе;
- мотоциклі;
- спецтехніці;
- мотоблоки.
Також фара може бути використана і на інших видах транспортних засобів і не тільки. Скрізь, де є можливість кріплення.
Технічні характеристики
Фара круглої форми виготовлена з алюмінію. Має такі параметри:
- ширина - 92 мм;
- глибина - 60 мм;
- висота - 135 мм;
- інтенсивність світла - 30 Вт.;
- температура - 6000К;
- широкий промінь (Flood);
- напруга - 12-30 Ст.
Завдяки додатковим ступенем захисту IP67, вона надійно працює в умовах низьких і високих температур.
В комплекті кріплення дозволяє розташувати її згідно з індивідуальним бажанням покупця. Світлодіодні LED фари служать в 30 разів довше звичайних. Гарантія на виріб - 12 місяців з моменту продажу.
Переваги оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині
Оформити замовлення світлодіодним LED фари AS-30W-CIR-3E 30 Вт (СТГ + ДХО) на нашому сайті максимально просто. Оформляйте доставку в будь-яке зручне для вас відділення Нової пошти. Діє готівковий і безготівковий розрахунок при отриманні товару. Протягом 14 днів після отримання можливе повернення.
Необхідна інформаційна допомога фахівців? В шапці сайту відображені актуальні номери для зв'язку. Досвідчені та висококваліфіковані співробітники компанії будуть раді проконсультувати вас.
| Місце встановлення | Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Світлотіновий кордон (СТГ), ДХВ (DRL) |
| З лінзами | Так |
| Промінь світла | Широкий промінь (Flood) |
| Тип техніки | Легковий, Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Мотоцикл, Скутер, Квадроцикл, Спецтехніка, Електросамокат, Електровелосипед, Водний транспорт, Мотоблок, Фура, Позашляховик, Автобус, Мінітрактор |
| Потужність | 30 Вт. |
| Форм-фактор | Кругла |
| Напруга В | 12 В, 24 В, 36 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 92 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 90 мм |
| Температура світла К | 6000 K |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
| Виробник | AutoSide |
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)

















