Світлодіодна LED фара AutoSide AS-30W-SP-3C 30 Вт (СТГ + ДХО)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки1
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Світлодіодна LED фара 30 Вт (СТГ + ДХО)
оптична Світлодіодна система потужністю 30 Ватт з трьома лінзами і чіткої світлотіньовим кордоном. Литий міцний прямокутний корпус Лед фари шириною 100 міліметрів виготовлений з якісного алюмінію. Ретельна ізоляція внутрішніх елементів (захист стандарту ІР67Х) дозволяє використовувати напівпровідникові випромінювачі в найважчих погодних умовах.
Діапазон напруги фари становить від 12 до 30 V. При достатньо яскравому освітленні, додаткові Лед фари ближнього світла споживають мінімальну кількість електрики. Використання LED фари AutoSide 30 Вт дозволить зберегти життя акумулятора на довгі роки. Ширина фари складають 93мм, а висота 75мм. Так само при виборі фар потрібно враховувати її глибину, яка становить 55мм.
Всі фари виробника AutoSide виготовлені на високотехнологічному заводському обладнанні. Дані фари оснащені якісними лінзами для чіткої світлотіньової межі (СТГ).
Основні технічні характеристики:
- Потужність лампи: 30 Вт
- Напруга: від 12 до 30 Вт
- Матеріал корпусу: Литий алюміній
- Ступінь захисту: IP67
- Гарантія: 12 міс.
Варіанти застосування
LED фари знайдуть застосування практично в будь-авто і мототехніки. До таких видів транспорту можна віднести:
- автомобілі;
- трактора;
- сільськогосподарську техніку;
- мотоцикли та скутери;
- спеціальну техніку.
За допомогою універсального кріплення установка Лед фари можлива як під бампером, так і на капоті або даху кабіни. Світлодіодні фари від AutoSide легко монтуються навіть не професіоналом, головне слідувати інструкції, що додається до товару. Особливу увагу варто приділити якості електричної проводки, ізоляції провідників, їх комутації.
Характеристики LED фари AutoSide
Світлодіодні ліхтарі випромінюють м'який широкий промінь світла, який має чіткі межі для безпеки руху зустрічного транспорту. Конструктивно випромінювачі захищені від пилу, бруду, бризок, що подовжує термін служби. Виробник гарантує тривалий термін експлуатації. Завдяки потужному радіатора, встановленому ззаду, лампа не перегрівається і світить рівномірно.
Де купити LED фари ближнього світла
Світлодіодні фари купити краще безпосередньо у виробника або у офіційного постачальника даного виду обладнання в інтернет-магазині АвтоСайд. Діодні фари для ближнього світла змінять зовнішній вигляд автомобіля в кращу сторону, а для водія зроблять дорогу більш безпечною. Наші консультанти із задоволенням відповідять на всі питання, які можуть виникнути в процесі покупки.
| Місце встановлення | Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Світлотіновий кордон (СТГ), ДХВ (DRL) |
| Промінь світла | Широкий промінь (Flood) |
| Тип техніки | Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Мотоцикл, Скутер, Квадроцикл, Спецтехніка, Електросамокат, Електровелосипед, Мотоблок, Причіп, Мінітрактор |
| Потужність | 30 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 36 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 94 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 75 мм |
| Температура світла К | 6000 К |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
| Виробник | AutoSide |
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)
















































