Світлодіодна LED фара 75 Вт. ближнього і дальнього світла з СТГ (поворот + ДХО)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки1
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
LED фара 75 Вт. ближнього і дальнього світла (поворот + ДХО)
Якщо ви шукайте надійну і практичну світлодіодну фару, пропонуємо вашій увазі світлодіодне LED фару 45 Вт. близького 30 Вт. дальнього світла (поворот + ДХО) додаткового кріплення польської компанії Autoside. Вона може бути використана як джерело додаткового світла на:
- автомобілі;
- тракторі;
- комбайні;
- минитракторе;
- мотоциклі;
- спецтехніці.
Характеристики світлодіодним LED фари
Прямокутний корпус фари виконаний з алюмінію. Параметри виробу: глибина - 80 мм, ширина - 170 мм, висота - 110 мм. Потужність виробу 75 Вт., напруга - 12-65 В, температура світла - 5700 lm. Промінь світла працює в двох режимах - Вузький (Spot) і Широкий (Flood) промені. Може бути використана в якості ближнього і дальнього світла, а також в якості протитуманного світла, ДХО (DRL).
Світлодіодні стрічки фари живляться від окремих проводів, що дає можливість збільшувати або зменшувати інтенсивність світла включаючи/вимикаючи їх послідовно. Безвідмовно працює в умовах екстремально низьких і високих температур. Корпус оснащений додатковим ступенем захисту від вологи і пилу.
Світлодіодна LED фара оснащена кріпленням, яке дозволить її правильно розмістити так, що б її світло не зліпив зустрічні автомобілі на дорозі. Світлодіодна LED фара прослужить в 30 разів довше звичайних фар. На виріб розповсюджується гарантія 12 місяців. Діє система знижок при оптовому замовленні: чим більше набуваєте - тим менше платите за одиницю. Ціни для гуртового замовлення внесені в таблицю для оптовиків.
Світлодіодна LED фара входить у ТОП продажів і має високу оцінку споживачів.
Переваги оформлення замовлення в інтернет-магазині AUTOSIDE
Придбати світлодіодне LED фару 45 Вт. ближнього і дальнього світла 30 Вт. (поворот + ДХО) на нашому сайті ви можете в один клік. Доставка здійснюється Новою поштою по всій території України в будь-яке зручне для вас відділення. Вам не доведеться нести додаткові витрати на упаковку товару, так як ми його упакуємо самі. Є можливість повернення товару протягом 14 днів після отримання. Оплата здійснюється при отриманні. Діє готівковий і безготівковий розрахунок. Виникли питання? Зв'яжіться з нами. Актуальні номери телефонів вказані в шапці сайту. Наші досвідчені співробітники будуть раді проконсультувати вас і надати допомогу у виборі товару!
| Місце встановлення | Штатні, Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманне, Світлотіновий кордон (СТГ), ДХВ (DRL) |
| Промінь світла | Вузький промінь (Spot), Широкий промінь (Flood) |
| Тип техніки | Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Мотоцикл, Спецтехніка, Мотоблок, Мінітрактор |
| Потужність | 75 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 65 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Висота | 110 мм |
| Температура світла К | 5700 lm |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)































