Світлодіодна LED фара AutoSide AS-144/S-3C02 144 Вт (ближній)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки0
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Світлодіодна Лед фара 144 Вт (ближнє світло)
Застосування якісного ближнього світла і робочого світла в автомобілях сприяє високому рівню безпеки. При цьому протитуманні LED фари і додаткові фари є невід'ємною частиною обладнання і техніки спеціального призначення. У цій категорії онлайн магазину пропонується замовити прямокутні конструкції потужністю 144W Ват, які працюють в умовах номінального напруги 12V і 24V. Перед оформленням замовлення користувачеві рекомендується детально вивчити опис і технічні параметри, щоб вибрати відповідне обладнання.
Параметри і переваги світлодіодної Лед фари: що потрібно знати покупцеві
Власники тракторів, сільськогосподарської техніки та спеціального обладнання цікавляться, як правильно вибрати оптику. Для того щоб не помилитися, необхідно звернути увагу на потужність (44W, 24W, 96W і вище), а також габарити. В даній категорії реалізуються фари ближнього світла з параметрами 245х66х80 мм і відрізняються температурою світла 5500К. Виробником фар є компанія Autoside, а значить цінова політика буде доступною для кожного. Перед оформленням замовлення також важливо знати про переваги:
- Доступність для установки: немає необхідності в застосуванні спеціального інструменту.
- Універсальність. Лед обладнання підходить для важкого вантажного транспорту різних видів.
- Стійкість. Клас захисту від пилу і вологи IP67 і алюмінієвий корпус – фактори, що забезпечують безпеку.
Як зробити швидке замовлення Лед фар з доставкою
В цілях швидкої та вигідної покупки користувачеві не потрібно реєструватися на сайті. Достатньо лише вибрати товар, додати його в кошик і вказати параметри доставки та оплати. Для оптових замовників діють додаткові знижки та вигідні пропозиції.
Основні місця використання фар:
- Трактор (як основний і додатковий світло так і робочий для освітлення робочих органів);
- Автомобіль (додаткове світло, задній хід);
- Причіп (задній хід);
- Комбайн (світло для жатки, бункера і кабіни);
- Евакуатор (дод світло, ззаду на кабіну для освітлення лебідки і техніки);
- Екскаватор встановлюють на стрілу, рукоять і кабіну);
- Автокран (освітлення стріли, кабіни водія і оператора);
- Фронтальний навантажувач;
- Квадроцикл;
- Мотоблок;
- Спецтехніка;
| Місце встановлення | Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Робоче світло, Комбіноване світло |
| Промінь світла | Широкий промінь (Flood), Комбінований (Combo) |
| Тип техніки | Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Квадроцикл, Спецтехніка, Водний транспорт, Мотоблок, Причіп, Мінітрактор |
| Потужність | 144 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 36 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 242 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Висота | 80 мм |
| Температура світла К | 5500К |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
Відгуки
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)



















