Світлодіодна Лед фара 156 Вт. 52 діод. 9-80V (ближній + дальнє світло)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки0
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Лед фара 156 Вт. 3 лінзи (ближнє і дальнє світло) з СТГ
Світлодіодна Лед фара 156 Вт з 52 діодами і трьома лінзами, що працює в діапазоні напруги 9-80V, забезпечує потужний ближнє і дальнє світло з СТГ (світло-тіньова кордон). Комбінація жовтого і білого світла робить цю фару ідеальною для авто, тракторів, вантажних автомобілів, комбайнів і сільськогосподарської техніки.
Застосування світлодіодної Лед фари 156 Вт з СТГ
- Підходить для мінітракторів та мотоблоків.
- Ідеальна для мотоциклів, скутерів та квадроциклів.
- Ефективно використовується на водному транспорті.
- Чудово підходить для електросамокатів і електровелосипедів.
Переваги світлодіодної Лед фари 156 Вт з трьома лінзами
- Забезпечує чітку світлову кордон для безпечного руху.
- Універсальне застосування завдяки жовтому і білому світу.
- Надійна робота при будь-яких вібраціях і довгий термін служби.
Ця світлодіодна Лед фара — ідеальний вибір для поліпшення видимості і безпеки на дорозі.
| Місце встановлення | Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Дальнє світло, Робоче світло, Протитуманне, Світлотіновий кордон (СТГ), Комбіноване світло, Дворежимне |
| Промінь світла | Вузький промінь (Spot), Широкий промінь (Flood) |
| Тип техніки | Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Мотоцикл, Квадроцикл, Спецтехніка, Водний транспорт, Мотоблок, Мінітрактор |
| Потужність | 156 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 80 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 173 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Висота | 110 мм |
| Температура світла К | 4300К - 6000К |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
Відгуки
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)



































