Світлодіодна LED фара AutoSide AS-240/SQ/F-3E 192 Вт (близького робочого світла)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки1
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Світлодіодна Лед фара Autoside 192 Вт близького робочого світла
Застосування світлодіодним оптики в вантажних транспортних засобах і сільськогосподарської техніки значно підвищує продуктивність і сприяє безпеці. Особливо корисно використовувати прямокутні фари комбінованого ближнього світла, робочого світла або дальнього світла в складних кліматичних умовах. Завдяки захищеній структурі та ефективності, протитуманні Лед фари і додаткові фари потужністю 192W можуть стабільно висвітлювати величезну місцевість протягом тривалого періоду.
В інтернет магазині Autoside можна вигідно купити не тільки оптику близького робочого світла, але і протитуманні фари даф 95. Широкий вибір обладнання представлений в різних категоріях сайту для зручності користувачів. При покупці необхідно звертати увагу не лише на показник потужності Ват, але і номінальна напруга – 12V, 24V і більше.
Характеристики світлодіодним Лед фари 192 Вт
Перше, що сЛед відзначити – це високий рівень потужності. Світлодіодна фара відрізняється максимальною яскравістю при температурі світла до 5000К. Дана модель ефективно застосовується в тракторах, снігоприбиральних машинах, а також у комбайнах та водному транспорті, що робить її універсальною в своєму сегменті. Незважаючи на доступну вартість, Лед обладнання прослужить тривалий термін, а гарантія від виробника складає 12 місяців.
Переваги Лед освітлення ближнього світла
- Стійкість до погодних умов і впливів. Обладнання не піддається зносу і механічних змін за рахунок посиленого алюмінієвого корпусу.
- Легкість в плані установки. Згідно з рекомендаціями виробника, немає потреби в застосуванні спеціального інструменту для монтажу.
- Застосування двох типів променів – широкого та комбінованого. Ця особливість робить фару більш яскравою з розсіяним світлом на велику площу.
Як зробити замовлення світлодіодним LED фари онлайн
Вигідно придбати світлодіодне обладнання для техніки пропонується в інтернет магазині Autoside. На сайті реалізована можливість зручного вибору по фільтрам залежно від характеристик. Користувачеві досить додати товар у кошик, вказати контакти і дочекатися дзвінка менеджера для підтвердження замовлення. Якщо буде потрібно, фахівець надасть додаткову технічну інформацію.
Основні місця використання фар:
- Трактор (як основний і додатковий світло так і робочий для освітлення робочих органів);
- Автомобіль (додаткове світло, задній хід);
- Причіп (задній хід);
- Комбайн (світло для жатки, бункера і кабіни);
- Евакуатор (дод світло, ззаду на кабіну для освітлення лебідки і техніки);
- Екскаватор встановлюють на стрілу, рукоять і кабіну);
- Автокран (освітлення стріли, кабіни водія і оператора);
- Фронтальний навантажувач;
- Квадроцикл;
- Мотоблок;
- Спецтехніка;
| Місце встановлення | Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Робоче світло |
| Промінь світла | Широкий промінь (Flood), Комбінований (Combo) |
| Тип техніки | Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Квадроцикл, Спецтехніка, Водний транспорт, Мотоблок, Причіп, Мінітрактор |
| Потужність | 192 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 36 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Висота | 80 мм |
| Температура світла К | 5500K |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
| Виробник | AutoSide |
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)























