Світлодіодна LED фара AutoSide AS-180-3C01 180 Вт (комбінований)
- Опис товару
- Характеристики
- Відгуки1
- Оплата
- Доставка
- Гарантія
Світлодіодна Лед фара Autoside 180 Вт (комбінований)
Універсальні світлодіодні Лед фари від виробника Autoside славляться довговічністю служби та надійністю. В категоріях інтернет магазину покупці можуть замовити прямокутні конструкції для комбінованого ближнього світла, дальнього світла або робочого світла. Крім того, доступні додаткові фари протитуманні фари з урахуванням технічних характеристик транспортного засобу. Високоякісна оптика реалізується з урахуванням параметрів потужності, номінальної напруги, а також габаритів і сумісності.
Світлодіодна Лед фара 180 Вт: особливості і технічні параметри
Оптика відрізняється високим рівнем потужності. Показник 180W (Ват) характерний для приладів високої яскравості, але при цьому з мінімальною потребою енергії. Номінальна напруга становить 12V, 24V або більше, що залежить від потреб транспортного засобу. Дана модель має прямокутну структуру, виготовлена з високоякісного алюмінію і підходить для більшості видів вантажної і сільськогосподарської техніки. Перш ніж використовувати фару в якості комбінованого джерела світла, рекомендується розглянути ряд основних переваг:
- Стійкість і стабільність роботи. За рахунок продуманого захищеного корпусу фари не піддаються зовнішнім впливам. Клас захисту IP67 сприяє стійкості до впливу вологи, пилу і води.
- Різні параметри світлових променів. При розробці обладнання використовується вузький, широкий і комбінований промені для забезпечення ефективного освітлення.
- Доступність в плані придбання. Вартість моделі 180 Ватт на сайті Autoside є зниженою для постійних і оптових клієнтів, оскільки покупець має справу з прямим виробником.
Замовлення світлодіодного обладнання онлайн: ключові фактори
Світлодіодна оптика прийшла на заміну старої галогенною технології і отримала широке визнання серед власників спеціальної техніки. Найчастіше устаткування застосовується на тракторах, сільськогосподарському обладнанні і навіть у легкових авто. У власника є можливість вигідно замовити Лед фару з доставкою по Україні, вибравши модель в інтернет магазині. Якщо покупець сумнівається в плані сумісності або бажає отримати додаткову технічну інформацію – рекомендується звернутися за отриманням консультацій у зручному форматі.
Основні місця використання фар:
- Трактор (як основний і додатковий світло так і робочий для освітлення робочих органів);
- Автомобіль (додаткове світло, задній хід);
- Причіп (задній хід);
- Комбайн (світло для жатки, бункера і кабіни);
- Евакуатор (дод світло, ззаду на кабіну для освітлення лебідки і техніки);
- Екскаватор встановлюють на стрілу, рукоять і кабіну);
- Автокран (освітлення стріли, кабіни водія і оператора);
- Фронтальний навантажувач;
- Квадроцикл;
- Мотоблок;
- Спецтехніка;
| Місце встановлення | Додаткові |
| Вид світла | Ближнє світло, Дальнє світло, Робоче світло, Комбіноване світло |
| Промінь світла | Вузький промінь (Spot), Широкий промінь (Flood), Комбінований (Combo) |
| Тип техніки | Автомобіль, Трактор, Вантажівка, Комбайн, Сільгосптехніка, Квадроцикл, Спецтехніка, Водний транспорт, Причіп, Мінітрактор |
| Потужність | 180 Вт. |
| Форм-фактор | Прямокутна |
| Напруга В | 36 В |
| Корпус | Алюміній |
| Стробоскоп | - |
| Захист | IP67 |
| Ширина | 236 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Висота | 80 мм |
| Температура світла К | 5500 К |
| Країна походження | Польща |
| Гарантія | 12 м. |
Відправка замовлень накладеним платежем службами вантажоперевезень «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ» без передоплати.
Готівковий та безготівковий розрахунок (з ПДВ). Детальніше про способи оплати.
Доставка вашого замовлення по Україні здійснюється службами вантажоперевезення «Нова Пошта», «Justin», «АвтоЛюкс», «Делівері», «САТ».
При замовленні до 13:00 замовлення відправляється у той же день. Все про доставку.
Гарантія є на весь перелік запчастин та товарів. Термін гарантії залежить від умов виробника. Гарантія від 1 до 24 місяців з дня продажу (дата прописується в гарантійному талоні).
Все про гарантії.














.png?1613381906)

























