Безкоштовна доставка!!!

 Умови Акції.

Інтернет-магазин Autoside.com.ua вміє робити подарунки покупцям і наша політика лояльності — тому підтвердження. Ви заощаджуєте там, де можна заощадити, але в жодному разі — як запчастини. Наприклад, на доставці по Україні, яка у разі післяплати за підсумками 10-20 відправлень виливається в кругленьку суму*.

*За статистикою, половина клієнтів, які одного разу купили продукцію, оформлюють протягом року від 5 до 30 нових замовлень. То який сенс переплачувати вже сьогодні?

Чому це вигідно для Вас?

Купуючи продукцію повторно або оформляючи замовлення на ремонт, Ви вже довіряєте компанії, яка насправді довела відповідальне ставлення до роботи. Так, звертаючись за рекомендацією, у Вас немає причин сумніватися в порядності компанії, географія поставок якої давно вже не обмежена територією України.

Тому ми йдемо назустріч клієнтам та пропонуємо додатково заощадити на вартості доставки. У разі 100% передоплати одним із способів, описаних на сторінці Оплата, ми надсилаємо замовлення на склад у Вашому місті за свій рахунок за тарифами зручною для Вас транспортною компанією.

Умови Акції:

  1. Сума замовлення повинна бути більше 2999 гривен.
  2. Оплата здійснюється післяплатою при отриманні, картку Приват Банку або перерахуванням по рахунку.
  3. При 100% передоплаті + ПОДАРУНОК до замовлення
  4. Доставка безкоштовна тільки до Вас (оплату післяплати здійснюєте Ви)
  5. Інші акції не поєднуються (якщо Ви замовили поршневу групу з подарунковим комплектом прокладок, то доставка буде для Вас платна.)

Чому це безпечно

При проведенні платежу у Вас на руках залишається документ, що підтверджує факт виконання зобов'язань перед постачальником та свідчить про те, що кошти отримані постачальником.

З точки зору законодавства України, покупка так само безпечна, якби клієнт вніс оплату до каси підприємства. Разом із продукцією Ви отримуєте пакет документів для відображення витрат у бухгалтерській звітності. Також Ви можете вивчити реквізити компанії, переконатися, що ми працюємо за профілем не перший рік.

Акція безстрокова.