💜💛 Все буде Україна - Слава ЗСУ 💜💛 м. Дніпро, вул. Будівельна 18 !!! Ми працюємо !!!
Каталог товарів

Інтернет-магазин AutoSide

Діяльність нашої компанії умовно поділена на два напрямки: перший - реалізація запчастин для сільгосптехніки та спецтехніки, другий - сервісне обслуговування запчастин, що вийшли з ладу. Надаємо як гарантійний, так і післягарантійний ремонт на договірній основі.

Продаж здійснюємо по всій Україні. Доставки реалізуються за допомогою основних поштових сервісів та трансферних компаній. Розуміючи, що техніка не повинна простоювати на ремонті, робимо максимально швидку доставку замовлень та оперативне оформлення.

Дотримуємося канонів індивідуального підходу кожного клієнта. За кожним розділом нашого онлайн-магазину закріплений фахівець, який не лише допоможе Вам отримати інформацію щодо технічних характеристик необхідної запасної частини, але й надасть компетентну консультацію щодо подальшої експлуатації, допоможе оформити замовлення та проконтролює своєчасність доставки.

Співпрацюючи з нами, Ви робите правильний крок у бік розвитку власного бізнесу.

Враховуючи фактори високої інтенсивності експлуатації техніки, найчастіше зносу піддаються елементи гідравліки, приводні. механізми, рухові системи

Розвиваючи інтернет-магазин, ми хотіли створити віртуальний простір, де покупці зможуть здійснити комплексну покупку запчастин, що вийшли з ладу. Сформували величезний асортимент потрібних оригінальних запчастин для техніки. При цьому активно продовжуємо розширення своїх пропозицій, додаючи нові товарні пропозиції.

У нас кожен покупець зможе знайти те, що необхідно його техніці, а якщо чогось немає у каталозі, тоді зателефонуйте нашому менеджеру та здійсніть індивідуальне замовлення. Співпрацюючи з компаніями-виробниками, ми маємо можливість замовляти рідкісні або застарілі запасні частини.

Для зручності користувацьких покупок онлайн-каталог поділено на розділи:

Гідравлічне обладнання

Тут Ви можете ознайомитись з асортиментом гідравлічного обладнання: дозуючі насоси, гідроциліндрами, гідромоторами та гідронасосами, шестерними насосами, гідросполуками.

Підібрати відповідне обладнання можна для тракторів МТЗ, ЮМЗ, навантажувачів, автокранів та інших видів спецтехніки. В асортименті представлені гідророзподільниками клапанно-золотникового типу: МР-100, МР-200, Р-80, Р-160, ГУР-50, ГУР-151 та їх різні модифікації. Також, можливе замовлення інших моделей, які не заявлені в онлайн-асортименті.

Також, у цій категорії товарів Ви можете ознайомитись з асортиментом гідромоторів та гідронасосів, насосних агрегатів, муфт та гідростатики. Підбираючи гідравлічне обладнання, насамперед рекомендуємо звертати увагу на основні технічні параметри пристроїв та їх сумісність із Вашою технікою.

Підкатегорія НШ представлена: НШ з різними робочими обсягами та обертаннями шестерень (НШ-6, НШ-8, НШ-10, НШ-14, НШ-16, НШ-25); гідравлічними НМШ, НШ, ГМШ.

Більш детальну інформацію про кожну модель можна прочитати в описах товару. За потреби менеджер нашого інтернет-магазину допоможе Вам у телефонному режимі зорієнтуватися та зробити правильний підбір.

Підкатегорія ГУР укомплектована обладнанням для Т-70, Т-4А, Т-4, К-701, Т-150, Т-40, МТЗ, ЮМ, КАМАЗ, ЗІЛ-130, Т-130. Таким чином, тут Ви можете ознайомитись із дійсно широким спектром кермових підсилювачів для сільськогосподарської, тракторної, вантажної та спеціальної техніки, а також здійснити вигідну покупку. Реалізуємо як оптові, так і роздрібні замовлення.

Колінчасті вали

Колінчасті вали є одними з найважливіших комплектуючих двигунів тракторів та комбайнів. У цьому розділі сайту можна ознайомитись з асортиментом валів для різних моделей комбайнів, тракторів та спецтехніки.

Поршневі набори

В асортименті цього розділу web-каталогу представлені різні варіанти поршневих комплектів під різні моделі тракторів, машин, сільськогосподарської техніки.

Усі представлені набори ліцензійні. Сама ж комплектність гільз, поршнів, пальців і кілець для рухової системи транспортного засобу буде повністю співпадати з розмірами поршневого трактора, машини або будь-якого іншого транспортного засобу, для якого Ви вирішили придбати поршневу групу.

Електрообладнання

Реалізуємо сертифіковані агрегати пускової системи двигуна внутрішнього згоряння для тракторів МТЗ, ПМЗ, комбайнів. Також, у цій категорії Ви можете ознайомитись з асортиментом генераторів, якорів.

Запчастини для тракторів МТЗ

На сьогоднішній день трактори Мінського Заводу найбільш популярні в Україні. Саме їх обирають власники аграрного бізнесу. Вони надійні, продуктивні та відрізняються дійсно довгим терміном експлуатації. Але, як і будь-яка техніка, білоруські трактори також можуть виходити з ладу. З огляду на це ми зібрали асортимент комплектуючих частин для МТЗ. У цій категорії можна придбати: паливні системи, задні навішування, передні провідні мости, електрообладнання, гальмівні системи, приводи переднього моста, системні мастила, приводи переднього моста, кабіни, колеса та маточини, Коробки передач та багато іншого.

Переваги покупок у AutoSide

Гарантуємо Вам покупку якісного ліцензійного обладнання для техніки;

Асортимент представлений виключно якісними заводськими запасними частинами, що відповідають ГОСТу;

На кожний товар передбачена гарантія;

Технологічність обладнання, що реалізується нами, доведено позитивними відгуками покупців, з якими ми співпрацюємо близько 15 років;

Швидка обробка замовлень та безкоштовна компетентна допомога щодо вибору необхідного обладнання.

Якщо ви шукаєте запчастини для тракторів, інтернет магазин де можна зробити покупку, вибирайте нас. Ми не підводимо!

Каталог товарів
Запчастини до тракторів
Запчастини до тракторів
Гідравліка
Гідравліка
Запчастини до двигуна
Запчастини до двигуна
×